1. خانه
  2. keyboard_arrow_right
  3. اطلاعات کاربردی نظام مهندسی
  4. keyboard_arrow_right
  5. آزمون نظام مهندسی برق چیست
  6. keyboard_arrow_right
  7. ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق

ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق

ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق از طریق سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی، به آدرس inbr.ir، توسط دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی انجام می شود. در این یادداشت، تصمیم داریم اطلاعات کاملی در مورد ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق ارائه می کنیم. 1)…
تعداد نظرات:
0

ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق از طریق سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی، به آدرس inbr.ir، توسط دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی انجام می شود. در این یادداشت، تصمیم داریم اطلاعات کاملی در مورد ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق ارائه می کنیم.

1) مدارک تحصیلی مورد نیاز

آزمون نظام مهندسی در هفت رشته معماری، عمران، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی، نقشه برداری، شهرسازی و ترافیک انجام می شود. تمامی مهندسین برق زیر مجموعه رشته تاسیسات برقی هستند. برای شرکت در آزمون نظام مهندسی برق، باید مدرک کارشناسی برق را داشت. به منظور مشاهده رشته های مجاز آزمون نظام مهندسی برق، کلیک کنید. برای ثبت نام در آزمون نظام مهندسی برق، نیاز به عضویت در سازمان نظام مهندسی ساختمان و داشتن پایان خدمت نیست.

 

2) اطلاعات ثبت نامی

در حین ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق، علاوه بر داشتن اطلاعات شخصی، عکس سه در چهار با زمینه سفید باید اطلاعات دقیق (نام دانشگاه، تاریخ اخذ و معدل نهایی) مدارک کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را وارد کنید.

 

3) سابقه کار حرفه ای

برای ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق باید حداقل 3، 2 و 1 سال از تاریخ اخذ مدارک تحصیلی به ترتیب کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا تا روز و زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی برق گذشته باشد. در صورتی که داوطلب دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته باشد، هر 5 سال کاردانی معادل 1 یک سال کارشناسی خواهد بود.

 

4) اعتبار قبولی در آزمون

از روز اعلام نتایج، داوطلب 3 سال فرصت دارد تا با مراجعه به سازمان نظام مهندسی شهرستان خود، نسبت به اخذ پروانه اشتغال به کار مهندسی اقدام کند. بنابراین داوطلبانی که پایان خدمت ندارند، امکان ثبت نام آزمون تظام مهندسی را دارند و باید تا سه سال بعد از قبولی پایان خدمت خود را اخذ و اقدام به دریافت پروانه کنند.

 

5) تاریخ ثبت نام

ثبت نام آزمون نظام مهندسی تاریخ دقیق و مشخصی ندارد، معمولا هر 6 تا 8 ماه یکبار ثبت نام انجام می شود. برای اطلاع  از زمان ثبت ما را در تلگرام یا اینستاگرام دنبال کنید.

لینک کوتاه :

[views]

تعداد نظرات:
0

برچسب ها

local_offer

نظر خود را بگذارید

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

پربازدید ترین ها

جستجو در سایت

آزمون نظام مهندسی

فهرست
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x